Пациентка с благодарност към екипа по физикална и рехабилитационна медицина в УМБАЛ „Лозенец“

18 Март 2026
Пациентка с благодарност към екипа по физикална и рехабилитационна медицина в УМБАЛ „Лозенец“

Пациентка на УМБАЛ „Лозенец“ изразява своята признателност към Клиниката по физикална и рехабилитационна медицина за грижите и професионалното отношение, които е получила в процеса на възстановяване след оперативно лечение.

Тя започва рехабилитацията си непосредствено след операцията и споделя, че благодарение на екипа и индивидуалния подход успява само за месец да постигне значително подобрение и да продължи лечението си с увереност.

„Искам да изкажа специални благодарности към кинезитерапевта, който с персонално отношение, позитивизъм и усилена работа успя да ми помогне да се възстановя.“

Цялото писмо вижте: ТУК

Обратната връзка на пациентите е най-ценната оценка за работата на медицинските екипи в УМБАЛ „Лозенец“. Благодарим за доверието!