Пациентка с благодарност към екипа на хирургията в УМБАЛ „Лозенец“
06 Март 2026
Пациентка изрази своята признателност към екипа на Отделението по хирургия в УМБАЛ „Лозенец“ за оказаната медицинска помощ, професионализма и човешкото отношение.
Специална благодарност тя отправя към доц. Олег Чолаков и д-р Александра Димова, които са били до нея по време на лечението и възстановяването след операцията.
„Благодарна съм за тези ангели, които лекуват не само тялото, но и душата“, споделя пациентката в своето писмо.
Цялото писмо вижте ТУК.
Екипът на УМБАЛ „Лозенец“ благодари за доверието и високата оценка.