Пациентка с благодарност към екипа на хирургията в УМБАЛ „Лозенец“

06 Март 2026
Пациентка с благодарност към екипа на хирургията в УМБАЛ „Лозенец“

Пациентка изрази своята признателност към екипа на Отделението по хирургия в УМБАЛ „Лозенец“ за оказаната медицинска помощ, професионализма и човешкото отношение.

Специална благодарност тя отправя към доц. Олег Чолаков и д-р Александра Димова, които са били до нея по време на лечението и възстановяването след операцията.

„Благодарна съм за тези ангели, които лекуват не само тялото, но и душата“, споделя пациентката в своето писмо.

Цялото писмо вижте ТУК.

Екипът на УМБАЛ „Лозенец“ благодари за доверието и високата оценка.