Признание за екипа на МЦ „Лозенец“ от Конституционния съд
Екипът на Медицинския център към УМБАЛ „Лозенец“ получи признание от Конституционния съд на Република България за професионализма и високото качество на проведените медицински профилактични прегледи.
В официалното писмо се подчертават отличната организация, вниманието към детайла и създадената спокойна и доверена атмосфера за всички участници.
Специални благодарности са отправени към управителя на Медицински център „Лозенец“ д-р Йордан Христов, както и към главната медицинска сестра Цветелина Петкова за цялостната организация, отдадеността и личното отношение, които са допринесли за безпроблемното протичане на прегледите.
Признанието от страна на една от най-висшите държавни институции е оценка за усилията и професионализма на целия екип.
Прочетете цялото писмо: ТУК