Благодарствено писмо от наш пациент
23 Октомври 2025
Пациентът г-н Георги Георгиев изрази своята искрена благодарност към доц. д-р Олег Чолаков и целия екип на Клиниката по хирургия към УМБАЛ „Лозенец“ за високия професионализъм, вниманието и човечността, проявени по време на неговото лечение.
В писмото си той споделя признателност и към д-р Борил Петров и екипа на Клиниката по урология, които са допринесли за пълното му възстановяване.
Вижте оригиналното писмо: ТУК