Благодарствен адрес от Комисията за публичен надзор над регистрираните одитори

02 Октомври 2025
Благодарствен адрес от Комисията за публичен надзор над регистрираните одитори

Комисията за публичен надзор над регистрираните одитори, чрез председателя г-н Тодоров и Соня Паскова, изразява своята искрена благодарност към екипа на УМБАЛ „Лозенец“ за професионалната организация и провеждането на профилактични прегледи.

В писмото се подчертават всеотдайността, вниманието и отговорното отношение на медицинските специалисти, които са осигурили качествена и човечна грижа за служителите на комисията. Изказва се признателност за високия професионализъм и се пожелават здраве, сили и успехи в благородната мисия на екипа.

Писмото можете да прочетете ТУК.