Благодарствен адрес от Комисията за публичен надзор над регистрираните одитори
02 Октомври 2025
Комисията за публичен надзор над регистрираните одитори, чрез председателя г-н Тодоров и Соня Паскова, изразява своята искрена благодарност към екипа на УМБАЛ „Лозенец“ за професионалната организация и провеждането на профилактични прегледи.
В писмото се подчертават всеотдайността, вниманието и отговорното отношение на медицинските специалисти, които са осигурили качествена и човечна грижа за служителите на комисията. Изказва се признателност за високия професионализъм и се пожелават здраве, сили и успехи в благородната мисия на екипа.
Писмото можете да прочетете ТУК.