С благодарност за грижата и професионализма на екипа по кардиология
19 Юли 2025
Иван от с. Масларево изпрати до болницата искрено благодарствено писмо, в което изразява своята признателност към проф. Димитров, екипа на Клиниката по кардиология, пулмолозите и всички медицински специалисти, с които е имал контакт по време на престоя си в УМБАЛ „Лозенец“.
„От първия момент срещнах професионално отношение, точна диагностика и адекватно лечение.
Проф. Димитров вдъхва спокойствие с увереността и компетентността си...“
Подобни думи са най-ценното признание за труда на нашите лекари и медицински сестри.
Благодарим, че споделяте с нас!