Благодарствено писмо към д-р Левион от Спешно отделение
03 Февруари 2025
В своето писмо до директора на УМБАЛ „Лозенец“, проф. Жени Захариева изказва дълбока благодарност към д-р Левион и старша сестра Керезова, за изключителното внимание и професионално отношение.