Отделение по гастроентерология
Д-р Зулфин Бимов завършва медицина в Медицинския факултет на Софийски университет „Св. Климент Охридски“ през 2024 г.От 2025 г. е част от екипа на Отделението по гастроентерология към УМБАЛ „Лозенец“, където работи като лекар - специализант.